הובלת בתים

מובילים את הבית הפרטי בראש שקט ובמחיר מפתיע!

בשעה טובה אתם עוברים דירה? רגע לפני שתתחילו בחגיגות לקראת המעבר המרגש, אתם צריכים לדאוג למובילים המבצעים הובלת בית פרטי בירושלים בזול. "אתר הובלות 100" שמח להציע לכם שירות מקצועי ומחירים מפתיעים, שפשוט יגרמו לכם לרצות לעבור דירה!

√ הובלה + אריזה + אחסנה של בתים פרטיים
במחיר הזול בישראל!
√ הובלת בית פרטי כולל אריזה
√ אפשרות הובלת הבית עם מנוף
√ אחסון תכולת בית פרטי לתקופה קצרה או ארוכה (גם שנה)
 מתחייבים למחיר הכי זול
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר הכי זולה חייגו לטלפון:
 053-7934-105

הובלת בתים במחיר הכי זול

הובלת בתים פרטיים – ככה עושים את זה היום

השירות המוצע דרכנו אינו רק שירות של הובלה, אלא לשירותכם מוצע גם שירות של הובלה ואריזה של בתים. כך, אינכם צריכים לבזבז שעות ארוכות באריזת הבית, אלא תוכלו לקבל עזרה חיצונית רגע לפני המעבר הגדול. הובלה של וילה הינה הובלה גדולה, שכן בתים מסוג זה מכילים כמות גדולה של פריטים, וכך גם מלאכת האריזה לרוב הינה ארוכה. על כן, תנו לעצמכם להפוך את המעבר לקל, פשוט ומהיר עם מוביל איכותי באזור ירושלים.

אם תוך כדאי האריזה תגלו כי ישנם פריטים שלא תרצו להוביל אתכם, דעו שאנו מספקים גם שירות של הובלה ואחסון של בית פרטי. כך, החפצים שלכם יכולים להישמר באחסון איכותי עד לרגע שתרצו לשחרר אותם.

הובלת בית פרטי – איך מורכב מחיר ההובלה

אז כמה עולה הובלה של בית? התשובה לשאלה זו הינה דינאמית, ומשתנה בהתאם לגודל הבית שלכם, לגודל התכולה ולכובד שלה. כמו כן, נשאלת השאלה אם חברת ההובלה מספקת לכם שירותים נלוווים כדוגמת שירותי אריזה וכדומה. לכן, לטובת הצעת מחיר מדויקת – דברו איתנו ונעניק לכם הצעה מפתיעה ונוחה!

המדריך השלם להובלות הבתים

אחת ההובלות הפופולאריות ביותר היא הובלת הבתים. גם אתם עומדים להתרחב בקרוב ולעבור דירה? אתר "הובלות 100" משיב על השאלות השכיחות ביותר הנקשרות עם הובלת בתים. כל סוגי ההובלות, גם הובלת בית מהמרכז לשרון וגם הובלת בית מהמרכז לדרום הן בעלות מכנה משותף כך שהמידע הבא רלוונטי לכל מי שרוצה לעבור דירה ולעשות זאת בקלות יתרה.

מה המידע שצריך למסור למובילים?

הדבר הראשון שחשוב לעשות רגע לפני הובלת בית מהמרכז לשפלה הוא למסור מידע למובילים על ההובלה שלכם. לדוגמא, האם אתם צריכים שירות של הובלת וילה או הובלה של דירת חדר? ככל שהמידע שתמסרו יהיה מדויק יותר, כך יהיה ניתן להתאים לכם פתרונות רלוונטים יותר. כמו כן, תתבקשו למסור מידע על תכולת הבית כדוגמת כמה מוצרי חשמל יש לכם, כמה רהיטים, האם הרהיטים שלכם צריכים שירות של פירוק והרכבה והאם יש לכם פריטים כבדים מאד – שאותם ניתן לבצע דרך הובלת בית עם מנוף.

כמה זמן לפני ההובלה מתחילים לארוז?

בעוד ישנם אלו המסתייעים בשירות של חברות ההובלה ונהנים מאריזת הבית על ידי צוות מקצועי, ישנם אלו שמעדיפים לארוז את החפצים שלהם לבד. כך, עולה השאלה והיא כמה זמן לפני ההובלה כדאי לארוז את הבית. התשובה לשאלה הזו משתנה בעיקר בהתבסס על גודל הבית שלכם. אם אתם מבצעים הובלת תכולת בית בגודל של שני חדרים לדוגמא, תוכלו להתחיל לארוז כשבועיים לערך לפני מעבר. אם המובילים מגיעים אליכם על מנת לבצע הובלת בית פרטי או הובלת בית קרקע בגודל חמישה או שישה חדרים, הרי שנדרש זמן רב יותר לאריזה.

על פי מה נקבע מחיר ההובלה שלכם?

אז אילו פרמטרים משפיעים לכם על מחיר ההובלה? הדבר הראשון הוא כמובן גודל הבית והיקף התכולה. מחיר הובלת בית גדול בהיקף של חמישה חדרים,יעלה יותר מאשר הובלה של חדר אחד לדוגמא. בנוסף, האם אתם משתמשים בשירותים משלימים כמו פירוק והרכבת רהיטים, עבודה מנוף המתומחרת על פי שעת עבודה והאם צוות של אורזים מגיע לסייע לכם. כמו כן, המרחק בין הדירות משפיע גם על התשובה לשאלה כמה עולה הובלת בית.

ככל שהמרחק בין הדירה הנוכחית אל הדירה החדשה רב יותר, כך עלות ההובלה נוסקת. לדוגמא, הובלת בית מהמרכז לצפון תעלה לכם יותר מאשר הובלת דירת קרקע במרכז אל דירה אחרת במרכז. דבר נוסף שיכול להשפיע לכם על מחיר ההובלה הוא צורת האריזה שלכם.

איך האריזה שלכם יכולה להוזיל את עלות ההובלה?

אתם אורזים את הבית לקראת הובלת בית מהצפון לדרום? ארזו בצורה חכמה! ככל שיהיו לכם יותר ארגזים, כך תשלמו פחות כסף על ההובלה. לכן, גם אם אתם לקראת הובלת בית עם קומות או הובלת קוטג', נצלו כמה שיותר את המקום בארגזים והשתדלו להשאיר כמה שפחות חלל ריק בהם. המשוואה היא פשוטה: יותר ארגזים על המשאית, עלות גבוהה יותר להובלה.

Call Now Button