הובלות בין עירוניות

הובלות בין ערים – דואגים לכם למעבר חלק ומשתלם

עוברים לעיר או יישוב אחר? אנחנו לצידכם ברגעי המעבר! אצלנו בפורטל הובלות 100 תמצאו שירותי הובלות בין עירוניות מקצועיים ומהירים במיוחד. בין אם אתם סטודנטים טריים שמתחילים בקרוב את התואר במכללה מרוחקת, או משפחה שהחליטה להכות שורשים במקום חדש – שירותי ההובלות שלנו יתאימו לכל גדלי התכולה הקיימים לכם ולכל מרחקי הנסיעה האפשריים. אז מה נותר לכם לעשות? לפנות אלינו ולקבל תוך דקות המלצות למובילים הטובים באזורכם ובמחיר הנמוך ביותר בהתחייבות.

הזמינו הובלה בין ערים במחיר ללא תחרות!
שירות יעיל, מהיר ומקצועי

אפשרות להובלת דירה או הובלת פריט אחד בלבד
שירותי מנוף במחיר נוח לכל כיס
מובילים מומלצים ומנוסים בזמינות 24 שעות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלות בין עירוניות 24 שעות

מה חשוב לדעת על הובלות בין עירוניות?

הובלת חפצים בין ערים נחשבת לסוג ההובלות המוכר ביותר, אך יחד עם זאת גם המורכב מכולם. כשמדובר במרחקי נסיעה שבמסגרתם קיים צורך להעביר תכולה רבה, נכסים לשיקולים פרמטרים רבים, שלא מאפיינים את ההובלות הקטנות והפשוטות בין כתובות קרובות. שאלות כמו: "האם ההובלה תגיע ליעדה בזמן" או "האם אפשר להעמיס את כל התכולה שלי במשאית אחת" יקבעו בסופו של דבר את איכות המעבר וכמובן את המחיר. ולכן כשמזמינים הובלות בין עירוניות, חשוב למצוא חברת הובלות אמינה, עם ניסיון עשיר והמלצות רבות. אנו לא נתפשר בשבילכם על פחות מכך.

איך דואגים לשלמות התכולה בהובלת דירה בין עירונית?

מטרת ההובלה היא להבטיח בראש ובראשונה שהתכולה שלכם תעבור מכתובת לכתובת בשלמותה וללא פגע. העברת דירה מעיר לעיר שכוללת ארגזים רבים, רהיטים וחפצים מכל גודל וסוג תהיה מטבע הדברים בעלת פוטנציאל גבוה יחסית לנזקים. נוסף על כך, משך הנסיעה ותנאי הדרך עשויים להשפיע על חלק מהפריטים. לדוגמה, ארגז מלא בדברי זכוכית שנחשף לשמש יוקדת ועשוי לגרום לחולשת החפצים או ספה שלא אובטחה כראוי וניזוקה בנסיעה על כביש רעוע. מוביל טוב ומנוסה ידע לבצע הובלה בין ערים תוך תכנון קפדני של זמני ודרכי הנסיעה ויביא בחשבון כל שיקול לגבי התכולה והשמירה עליה. במקביל, הוא ינחה כראוי את צוות הסבלים לגבי ההעמסה והפריקה.

פתרונות נוספים של הובלות בין ערים

חברת הובלות מקצועית לא מציעה רק שירותי מעבר מעיר לעיר והיא תשמח להשתלב במאמצים נוספים שכרוכים במעבר, כך שלא תצטרכו לעבור בין אנשי שירות שונים. אחד השירותים החשובים הוא הובלה באמצעות מנוף. פתרון זה מתייחס למתגוררים בקומה גבוהה שלא יוכלו להעביר חלק משמעותי מהתכולה דרך מעלית או מדרגות. שירות נוסף שהמובילים יוכלו להציע לכם הוא אריזה של כל חפצי הבית לקראת המעבר. האורזים יגיעו מצוידים בארגזים ובניירות עטיפה וידאגו לתייג כל ארגז כך שתדעו מה נמצא בתוכו. בנוסף, בכל הובלה בין עירונית יוצע לכם להשתמש גם בשירותי פירוק והרכבה מקצועיים של רהיטים, מדפים, מטבחים וכו'.

אנו מאחלים לכם בהצלחה בכתובת החדשה ונכונים לספק לכם שירותי הובלות מעולים במחירים משתלמים. כל זאת ללא פשרות על האיכות והיחס האישי שתקבלו.

Call Now Button