הובלת שולחן פינג פונג

הובלת שולחן פינג פונג עם מובילים שאפשר לסמוך עליהם!

טניס שולחן, או בשם המקובל יותר פינג פונג, הוא בילוי ביתי פופולרי מאוד. האפשרות לשחק טניס גם בלי מגרש רחב ידיים ובכל מזג אוויר הופכת את שולחנות הפינג פונג לפריט מבוקש מאוד. במיוחד אפשר למצוא אותם במועדוניות, צהרונים, מתנ"סים, בחצרות של בתים פרטיים וגם בדירות מגורים – ככל שהסטנדרטים שלנו עולים כך שטח הדירות גדול יותר, ויש מקום אפילו לשולחן שמבטיח שעות רבות של הנאה לבני הבית ולאורחים. הובלת שולחן פינג פונג מחייבת תשומת לב רבה למספר דגשים חשובים, ולכן חשוב להפקיד אותה אך ורק בידיים מקצועיות.

הובלה של שולחן לפינג פונג במחיר הזול במדינה!
החל מ-180 ש"ח
* אפשרות להובלה דחופה מהיום להיום
* פירוק והרכבת שולחן טניס
* אפשרות להזמין שירות הרכבת השולחן ללא הובלה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת שולחן פינג פונג כולל פירוק והרכבה


על מה חשוב להקפיד כשמבצעים הובלת שולחן פינג פונג?

הפינג פונג הומצא בבריטניה של סוף המאה ה-19. בהתאם המידות של שולחן תקני, זה שמאפשר משחקים מלהיבים ומרתקים באמת, הן באינצ'ים ובפיטים. האורך של שולחן פינג פונג הוא 9 פיט, כלומר 274 ס"מ, הרוחב שלו הוא 5 פיט, כלומר 152.5 ס"מ, והגובה מעל פני הקרקע – 30 אינץ', כלומר 76.8 ס"מ.

המידות הללו מחייבות זהירות מרבית כשמעבירים את השולחן ממקום למקום. בפרט כך הדבר כשמבצעים הובלה של שולחנות פינג פונג שאינם מתקפלים. במקרה כזה חשוב מאוד לתכנן היטב את ההעברה – גם הוצאת השולחן מהמיקום הנוכחי שלו וגם הכנסתו אל היעד. לשם כך מתבצעות מדידות מדויקות, ובעזרת הניסיון הרב של חברת הובלות מומלצת כמו הובלות 100 אפשר יהיה למצוא את השיטה היעילה ביותר, המהירה ביותר ולכן גם זו שמבטיחה בסופו של דבר עבור הובלת שולחן פינג פונג מחיר אטרקטיבי.

 

מתי צריך להזמין הובלה עם מנוף לשולחן טניס?

בחלק מהמקרים מתבצעות הובלת שולחנות פינג פונג בעזרת מנוף. הצורך במנוף נוצר כשהגישה אל המיקום הנוכחי של השולחן הגדול והכבד לא מספיק טובה כדי שסבלים יוכלו להוציא אותו, ובאופן דומה אם הגישה אל המיקום שבו אתם רוצים להציב את השולחן אחרי ההובלה אינה אפשרית בלי הרמתו לגובה באמצעות מנוף.

בהתאם אתם צריכים להחליט מראש איפה בדיוק תרצו להציב את שולחן הפינג פונג, כדי שהצוות יוכל להיערך מראש ובמידת הצורך להזמין מנוף. השימוש במנוף מייקר במידה מסוימת את עלות השירות, אבל גם תקבלו מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד.

 

הובלת שולחנות פינג פונג כולל פירוק והרכבה

הובלת שולחן טניס שולחן מתקפל כוללת פירוק והרכבה. במקרים אלה הדגש החשוב ביותר הוא עבודה מיומנת וזהירה כדי לא לפגוע במנגנון הקיפול של השולחן, כך שתוכלו להמשיך ולקפל אותו כשהוא לא בשימוש בלי קושי. הקיפול מקל על הובלת שולחנות, אבל כדאי לזכור שגם אחרי הפירוק עדיין מדובר בפריט כבד וגדול למדי. אם המעלית לא מספיק גדולה, ואם חדר המדרגות צר, ייתכן בכל זאת צורך במנוף, ובכל מקרה חשוב להיעזר בסבלים מנוסים כדי שהשולחן לא ייחבט בקירות, משקופים וכו' – כך שלא ייגרם נזק לא לשולחן היקר ולא לתשתיות בבניין.

Call Now Button