הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות במחירים מיוחדים

הובלות מיוחדות מחייבות תשומת לב מיוחדת וגם מקצועיות גבוהה יותר מהרגיל. בפרט רצוי מאוד לבחור מובילים שיש להם ניסיון ספציפי עם סוג ההעברה שאתם זקוקים לה. זאת על מנת שתוכלו להיות רגועים ולדעת בוודאות שהמלאכה תושלם בהצלחה מלאה. אתגר נוסף כשיש הובלה שמוגדרת כמיוחדת הוא מציאת חברה שתספק את השירות האיכותי במחיר משתלם. עם הובלות 100 אפשר לסמן V על שני הסעיפים ולצאת לדרך בראש שקט באמת.

 הזמינו הובלות מיוחדות במחיר הכי זול!
  הובלת מחסנים, משטחים ועסקים

 אפשרות להובלת פריטים כבדים במיוחד
 הובלות דחופות מהרגע להרגע
שירות בזמינות 24 שעות ביממה – גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלות מיוחדות בפריסה ארצית

מה הופך הובלה למיוחדת?

הובלות מיוחדת מוגדרות ככאלה שיש בהן מורכבות מסוימת. גם הובלות קטנות מכל הסוגים הן משימה שדורשת תשומת לב לפרטים רבים, יכולת לתכנן אותן היטב ויישום מדויק של התכנון. זאת במיוחד כשמדובר על דירות גדולות שיש בהן שלל חפצים, רהיטים, מכשירי חשמל וכדומה, אך ההובלות המיוחדות הן כבר אירוע יוצא דופן.

אלמנט אחד שהופך הובלה למיוחדת הוא משקל חריג. עוד מרכיב שמחייב התמודדות מושכלת וזהירה הוא מידות גדולות מאוד. במקרים אחרים ההובלה הופכת למיוחדת בגלל הרגישות הרבה של הפריט, ודוגמה נוספת להובלה שנחשבת למיוחדת היא כשהמובילים מתבקשים לעבור ב-2 תחנות או יותר בדרך ליעד.

 

דוגמאות להובלות מיוחדות

ההובלות המיוחדות הן צורך גם של לקוחות פרטיים וגם של לקוחות עסקיים. הדוגמאות רבות ומגוונות: למשל, אם אדם בעל אקווריום ענקי מבקש להעביר אותו לבית אחר, השינוע חייב לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים. במקרה זה של הובלה מיוחדת גם המשקל עשוי להיות עצום, גם המידות הגדולות מחייבות מציאת פתרון וכמובן שהרגישות של המתקן מאתגרת גם היא את המובילים.

דוגמה נוספת היא פסנתר כנף ענקי שרוצים להוביל אל אולם מופעים, כשבמקרה זה האתגר כולל גם את מציאת הדרך הטובה ביותר להכניס אותו אל המקום. הובלת שולחן סנוקר נחשבת גם היא למיוחדת. זאת משום שמדובר בפריט כבד וגדול שאי אפשר לקפל וגם חובה להגן עליו מפני חבטות שעלולות לפגום בהנאה מהשימוש בו בעתיד. יש עוד הרבה דוגמאות של הובלות מיוחדות כמו למשל הובלת משטחי שיש יוקרתיים וכבדי משקל, רשתות ברזל ענקיות לאתרי בנייה, לוחות זכוכית גדולים (למשל לחיפוי מרפסות) ועוד. אם אתם חושבים שאתם זקוקים להובלה מיוחדת, מומלץ שתפנו לחברת הובלות מומלצת בירושלים שמתמחה בתחום, כמונו!

 

הובלות מיוחדות עם מנוף – רק עם אנשי מקצוע מיומנים!

ברוב המקרים ההובלה המיוחדת תתבצע בעזרת מנוף. בגלל הממדים החריגים של התכולה שאותה מעבירים ממקום למקום, מומלץ לוודא שהחברה ששכרתם למשימה היא בעלת מיומנות גבוהה בשימוש במנופים. כדאי לזכור שאם אתם זקוקים לביצוע הובלה מיוחדת של מכשירי כושר גדולים למשל, כל פעולה לא זהירה עלולה להסתיים בנזק חמור. נזק רציני ייגרם גם לפריט עצמו וגם לתשתיות בסביבה – קירות חדר הכושר שאליו מעבירים את המכשירים, חלונות ועוד.

כשמדובר על הובלה עסקית מיוחדת, למשל של ארון תקשורת, מכונה יקרה או כל ציוד אחר, הניסיון של מפעילי המנוף הופך אפילו לעוד יותר משמעותי – בגלל ששווי הפריטים עשוי להגיע למיליוני שקלים.

 

איך אנחנו מגנים על הפריטים שלכם בהובלה?

יש מקרים שבהם הובלות מיוחדות הן של פריטים קלי משקל וגם לא גדולים יתר על המדיה אבל כן בעלי ערך כספי גבוה. הדוגמה הטובה ביותר היא יצירות אמנות, ובמצב כזה הדגש החשוב ביותר הוא עיטוף מוקפד של הפריט כך שלא ייגרם לו שום נזק במהלך השינוע. כמו כן חובה לוודא שהפריטים מעוגנים היטב במשאית, כדי שגם טלטלות הדרך לא יסכנו אותם.

המרכיב השלישי בהבטחת מקסימום הגנה לפריטים הרגישים הוא מציאת מסלול הנסיעה הטוב ביותר. בפרט כך הדבר במקרה של הובלות בירושלים והסביבה, בגלל המבנה הטופוגרפי הייחודי. כשההובלה המיוחדת מתוכננת על בסיס ניסיון רב, ומבוצעת באופן מושכל וזהיר – התוצאות בהתאם.

סוגי הובלות

זקוקים לביצוע הובלה מיוחדת של מכשירי כושר גדולים למשל, כל פעולה לא זהירה עלולה להסתיים בנזק חמור. נזק רציני ייגרם גם לפריט עצמו וגם לתשתיות בסביבה – קירות חדר הכושר שאליו מעבירים את המכשירים, חלונות ועוד.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664
Call Now Button