הובלות יד 2

 הובלות יד 2 לכל כתובת, בכל זמן

בשנים האחרונות הולך ומתרחב שוק המוצרים מיד שניה ומאפשר לרכוש פריטים מכל הסוגים ובמצב טוב, תוך חיסכון משמעותי במחיר. כתוצאה מכך, עולה גם הצורך להוביל את הפריטים הללו בשלמות ובבטחה מכתובת לכתובת. אצלנו תוכלו לקבל שירותי הובלות יד 2 המבוצעות במקצועיות מלאה ובמחירים זולים. אם ירשתם את הספה הישנה של ההורים, רכשתם תנור משולב או שאתם זקוקים להובלה מהירה של ריהוט גן שאדם אחר מוכר לכם, תוכלו לפנות אלינו ונתאם לכם הובלה מעכשיו לעכשיו.

שירותי הובלות יד שניה במחירים אטרקטיביים !
הובלת רהיטים, מכשירי חשמל ותכולת דירה החל מ-200 ש"ח
כולל שירותי הובלות בינעירוניות
שירותי הובלות יד 2 24/7 – מסביב לשעון!
מבצעים הובלות גם ממחסנים, חנויות ומשרדים – מהיום להיום

לשירות הובלה במחיר משתלם, התקשרו לטלפון:
053-7934-105

הובלות יד שניה בפריסה ארצית

איזה מוביל כדאי לבחור לצורך הובלות יד 2?

הובלות יד שניה נחשבות להובלות קטנות, כשפריטים בודדים בלבד מעורבים בהן. לשם כך ניתן להובלות אלה מחיר נוח ושירות מהיר במיוחד. יחד עם זאת, עדיין חשוב למצוא מוביל רציני ואחראי שידאג להובלת הפריט שרכשתם בצורה הנכונה. לא הייתם מעוניינים לגלות שהמקרר שבדרך אליכם נחבל ונהרס, רק משום שהסבלים לא הרימו ואבטחו אותו כראוי בתוך המשאית.

הובלת רהיטים מכתובת לכתובת

אם רכשתם מיד שניה פינת אוכל, ספה, מיטה, מזנון, ספרייה או כל רהיט אחר, תוכלו להעביר אותם באמצעותנו בקלות וביעילות. נוכל לבצע הובלות רהיטים יד 2 באופן מהיר במיוחד, אם קיימת הובלה נוספת באזורכם או סמוך לכתובת האיסוף. כך תחסכו זמן וכמובן כסף. בין אם מדובר ברהיט עדין או מאסיבי מאוד, הוא יועמס לרכב ההובלות באופן בטוח וקפדני. אמנם הפריט שנרכש כבר עבר שימוש קודם, אך כשזה מגיע לביצוע הובלות יד 2 ממוביל טוב, לא יהיה כל זלזול במוצר או בדרך שבה הוא מגיע לבית הלקוח. ניתן גם לעטוף את הפריט אם מדובר בחומר עדין כמו משי, זכוכית או אפילו בד ולדאוג לקשירה חזקה ויציבה כדי למנוע חבלות ומכות.

זהירות, הובלת מוצרי חשמל יד שניה

במסגרת הובלות קטנות יד 2, מתייחסים גם למוצרי חשמל כבדים וגדולים כמו מקרר, מדיח כלים, מייבש כביסה, מכונת כביסה ועוד. בהובלת פריטים אלה, נדרש ידע מדויק לגבי טכניקת הנשיאה וההרמה שלהם כדי לשמור על שלמות המוצר. כל טלטול או נשיאה שלא באופן הנכון, עשויה לגרום למערכות הפנימיות לצאת מכלל שימוש. הובלה יד 2 בלתי מקצועית שתגרום לכך, תניח את המוצר אצל הלקוח כשהוא נראה תקין לחלוטין כלפי חוץ, כשבהפעלה הראשונה תתגלה התקלה. מוביל טוב, אמין, וותיק ומומלץ ידע בדיוק כיצד להימנע מכל בעיה עתידית במוצר.

התחדשתם במוצר כלשהו?

נשמח לספק לכם המלצה טובה על חברת הובלות בירושלים, שתבצע את ההובלה בזמן, ללא תקלות ובמחיר נמוך במיוחד. פורטל הובלות 100 מעמיד לרשותכם מובילים בעלי וותק ומיומנות רבים, שנצברו במשך שנים רבות של עבודה והם זמינים עבורכם בכל רגע ולכל צורך.

Call Now Button